Co by Vás mohlo zajímat...?!

Výtah z online rozhovoru - 16. 9. 2004

 
 
Dotaz: Sláva
Ahoj. Chtěl by ses stát nejlepším střelcem druhé ligy? Kolik branek k tomu bude zapotřebí? Díky.

Martin:
Kdo by nechtěl. Myslím, že 15 branek by mělo stačit.
Radost by byla o to větší, kdyby ty branky nás dovedli
do I. ligy.

 
Dotaz: Xdrop
Ahoj, můžeš prozradit s kým si v útoku nejvíc rozumíš?

Martin:
Pokud nejsou jazykové bariéry, nemám problém. :-)

 
Dotaz: Lubo
Jaká je podle tebe nejlepší soutěž na světě?

Martin:
Chcete být milionářem?

 
Dotaz: Marcela
Jaká je Tvoje "vysněná" dovolená? Raději jezdíš do zahraničí nebo dáváš přednost Čechám??

Martin:
Záleží to na náladě v daném roce. Mám rád Čechy, ale i moře. Líbí se mi hodně na Vysočině, kde je krásná příroda.

 
Dotaz: Zeli
Ahoj, chci poděkovat za výkony v kladenském SK v minulé sezóně (a hlavně za ten dres co jsi poslal po zápase v Boleslavi do kotle hostujících fans - byl ten #2 doufám tvůj :)) co bylo hlavním důvodem tvého odchodu z Kladna? myslíš že jsme měli na postup?

Martin:
Není zač, ať ti dres přinese štěstí. Důvodem odchodu bylo ukončené hostování a zájem mateřského klubu. Myslím si, že na postup jsme měli, ale nevyšli nám čtyři poslední kola, kdy jsme mohli zvítězit, ale nedokázali jsme proměnit své šance a dotáhnout tak zápas do
vítězného konce.

 
Dotaz: Zdena
Jak jsi přijal nečekanou posilu Davida Limberského?

Martin:
David je určitě velkým posílením kádru i když pro něj je možná asi trochu kruté vrátit se zpět. Věřím, že se s tím popere a že nám pomůže k ještě lepším výsledkům.

 
Dotaz: Petra
Uvažoval jste někdy o tom, co by jste dělal, kdyby jste nehrál fotbal?

Martin:
Napadají mě různé věci, ale raději je nebudu konkretizovat. Možná že bych odcestoval do zahraničí, poznávat nové věci, nové lidi.

 
Dotaz: Tyto
Jste zatím spokojen ve Viktorii? Myslíte že máte na postup?Jak srovnáváte působení na Kladně a tady?? Díky za odpověď

Martin:
Zatím rozhodně v Plzni spokojen jsem. Co se týká postupu, myslím, že pokud budeme předvádět výkony jako v posledních zápasech a bude u nás stát i trochu toho potřebného štěstíčka není nic vyloučeno. Na Kladně jsou zcela určitě skromnější podmínky, ale jako mužstvo jsme
se dokázali semknout a táhnout za jeden provaz. Nejinak je tomu i zde. Je tu výborná parta, která se dokáže pořádně poprat.

 
Dotaz: Kony
Čau nemyslíš že už jsi měl valit ty góly v první lize?

Martin:
Určitě by to bylo příjemnější, ale věřím, že doba mého působení v první lize není daleko a s Plzní tam co nejdříve budeme.

 
Dotaz: Pavel
Navážu na dotaz, co bys dělal, kdybys nebyl fotbalista... Už jsi přemýšlel i o tom, co budeš dělat, až nebudeš aktivně hrát? Chtěl bys třeba dělat trenéra??

Martin:
Trenéra rozhodně ne. Záleží na situaci, na okolnostech, ale lákalo by mě třeba podnikat, nebo vycestovat za poznáním. Nejlépe to skloubit dohromady. Špatné by nemuselo být vyhlížet mladé talenty.

 
Dotaz: Saša
Jaký sport kromě fotbalu máš ještě rád??

Martin:
Basket, tenis, volejbal. Ve volejbalu jsem fakt "dost dobrej".

 
Dotaz: Jirka D.
Jako výborný fotbalista máš jistě své ambice... Máš nějaký cíl, kterého bys chtěl dosáhnout ve své profesionální kariéře?

Martin:
Cíl rozhodně mám. Chtěl bych se prosadit v nějaké kvalitní zahraniční soutěži. Vždy to byl můj sen. A díky za pojmenování za "výborný fotbalista". Je vidět že si znalý, neuvažuješ o funkci trenéra? :-)) Ne, vážně díky.

 
Dotaz: Vlaďka
Kdo Ti dal přezdívku "Čert"? :-)

Martin:
Tuto přezdívku jsem získal ve Vítkovicích. Jedna varianta hovoří, že mi ji přidělili spoluhráči, druhá prý říká, že mi ji daly fanynky podle vzhledu. Sám nevím.

 
Dotaz: Monika
Co rád čteš? Dík

Martin:
Musím tě zklamat. Nejsem žádný velký čtenář. Spíše denní tisk, či sportovní časopisy. Raději komunikuji z očí do očí :-)

 
 
pokračování...